Archív správ

VEREJNÁ ZBIERKA INTERSPORTU V ROKU 2017 SO SKVELÝM VÝSLEDKOM!

V roku 2017 ste mohli pri pokladniach siete predajní INTERSPORT po celom Slovensku nájsť malé pokladničky, ktoré boli súčasťou verejnej zbierky na podporu nášho tábora. Zbierka bola ukončená a vďaka ústretovosti VÚB Banky obsah pokladničiek spočítaný.

Za 7 mesiacov sa podarilo vyzbierať  2 019,77 €!

Ďakujeme všetkým zákazníkom siete predajní Intersport za ich príspevky. Veľká vďaka patrí vedeniu a zamestnancom Intersportu nielen za skvelú spoluprácu a pomoc v podobe verejnej zbierky, ale aj poskytnutie ďalšej materiálnej pomoci pre tábor a deti.

Verejná zbierka sa uskutočnila vďaka spolupráci s partnerským OZ Parasport24, ktoré sa vzdalo výťažku verejnej zbierky v prospech nášho združenia. Za tento neobvyklý a v našich zemepisných šírkach výnimočný počin patrí naše osobitné poďakovanie predsedovi OZ Parasport24 – klub handicapovaných športovcov Slovenska Miroslavovi Buľovskému.


POMÁHAL NÁM INTERSPORT!

Sieť predajní INTERSPORT po celom Slovensku sa rozhodla podporiť náš tábor verejnou zbierkou. Vďaka priateľom z OZ PARASPORT24, ktorí pomáhajú hendikepovaným športovcom a ktorí sa vzdali výťažku zbierky v prospech nášho občianskeho združenia, zbierame finančné prostriedky na tábor v roku 2017. Označené pokladničky sa nachádzajú pri pokladniach. Zbierka trvá do júna 2017.
Ďakujeme Mirkovi Buľovskemu z OZ PARASPORT24 a sieti predajní INTERSPORT!

Za OZ Štvorlístok deťom
Patrik Herman

Viac informácií nájdete na stránke: INTERSPORT – Dáme chudobným deťom “kopačky”?


DR. MAX DAROVAL V ROKU 2017 LIEKY PRE TÁBOR

Sieť lekární Dr. Max nám darovala lieky a zdravotnícke potreby. Naša táborová ambulancia bude vďaka tejto pomoci vybavená ako špičkové zdravotnícke pracovisko. 🙂 Ďakujeme!


DETI POMÁHALI DEŤOM

Chceme sa veľmi pekne poďakovať deťom zo ZŠ na Mudroňovej v Bratislave a ich rodičom, že pre naše táborové deti urobili v roku 2017 zbierku nových uterákov, osušiek a hygienických potrieb. Užitočné veci, ktoré v tábore potrebujeme.
Ďakujeme za skvelú myšlienku a jej realizáciu Janke Trnkovej, ktorá vedie tamojší Školský klub detí.


S LIDLOM ROBÍME VIANOCE

Spoločnosť LIDL patrí k dlhoročným partnerom projektu. Poskytuje nám rozsiahlu materiálnu pomoc pre tábor i deti. Priatelia z LIDL-u nám ponúkli pomoc opäť. Vďaka nej sme mohli viacerým rodinám detí, ktoré boli v tábore, urobiť veľké vianočné nákupy.
Ďakujeme!

Za OZ Štvorlístok deťom Patrik Herman